«Подарунки від Всесвіту»: Юпітер у Тельці з 16 травня 2023 по 26 травня 2024 – прогноз для всіх знаків зодіаку

Ура, починається найбагатший на подарунки час — найпозитивніша планета астрології зайшла на знак фінансів та комфорту. Юпітер у Тельці принесе серйозне опрацювання фінансових реалій у житті кожної людини. Астролог та таролог Юлія Ліфанова розповіла, що конкретно подарує Юпітер кожному з нас.

Цей травень ми запам’ятаємо надовго, адже планета подарунків Юпітер заходить у сузір’я Тельця, який традиційно відповідає за фінанси, серйозні покупки та благополуччя – готуйтеся приймати сюрпризи долі! Насамперед Юпітер у Тельці обіцяє всім нам зростання фінансових амбіцій і разом з ними зростатимуть зобов’язання та витрати.

Якщо ви хочете зрозуміти, що може статися з вами протягом найближчих 12 місяців (а якщо бути точніше, то з 16 травня 2023 по 26 травня 2024). Цього, 2023 року, Юпітер заходить до Тельця, де зараз стоїть Вузол майбутнього та з’єднується з ним із 26 по 30 травня, що принесе кармічні зміни життя. Юпітер може буквально перекинути вас у нові сприятливі та фінансово успішні обставини, завдяки появі якоїсь людини, вчителя, міжнародної поїздки, наставництва чи навчання. Спостерігайте, що станеться у ці дати — Всесвіт може вас буквально озолотити! (Читайте також, Індійський гороскоп на травень 2023: хто зненацька закохається, а хто збільшить свій дохід).

Також важливою подією 2023 року стане Повня в Тельці 28 жовтня, коли Місяць буде з’єднюватися з Юпітером, яскраво висвітлюючи сферу фінансів та самооцінки у житті кожної людини.

Важлива особливість Юпітера полягає в тому, що він поєднається з планетою несподіванок та шоку Ураном — з 18 по 21 квітня 2024 року. Саме тоді у вашому житті можуть статися важливі фінансові зміни – пов’язані з нерухомістю, фінансами (різке зростання або навпаки, втрата) та самооцінкою.

Юпітер в Тельці

Прогноз для всіх знаків зодіаку: Овен

Юпітер заходить у ваш сектор фінансів та зарплати, а значить на вас чекає підвищення грошового потоку та феноменальне зростання самооцінки. Ймовірно, що ви можете вирушити у дорогу поїздку — Юпітер у вашій карті відповідає за сектор міжнародних відносин та закордону.

Крім того, цей сектор гороскопа відповідає за вашу систему цінностей, а значить ви можете відчути, як ваші пріорітети стають масштабнішими та значнішими. Наприклад, ви можете вкласти гроші у серйозну освіту, здобуття якогось важливого сертифікату.

Телець

Юпітер заходить у ваш знак, а значить, що на цілий рік у вас може з’явитися справжня корона на голові — завдяки особистим досягненням та високій оцінці суспільства. Крім того, ви можете отримати важливу міжнародну посаду, диплом або хорошу професію.

Також ймовірно, що зміни можуть торкнутися вашої зовнішності – ви можете здаватися солідніше, дозволите собі покупки брендових речей і на якомусь етапі навіть є ймовірність збільшення ваги.

Юпітер в Тельці

Близнюки

Юпітер заходить у ваш сектор усамітнення, а значить вам частіше захочеться бувати наодинці, можливо навіть ви подастеся в далеку подорож (наприклад, країна з активною рослинністю). Крім того, це поле гороскопа відповідає за психологію, тому на цілий рік у вас може з’явитися психолог або людина, яка працюватиме з вашим емоційним станом та нервами. У будь-якому випадку будуть актуалізовані питання вашого внутрішнього світу — хто я, чого хочу, звідки мої страхи, чого не хочу бачити в собі?

Духовні пошуки можуть вилитися в якесь лікування – через рік ви відчуєте, що тяжкість пішла і настає сприятливий період зростання, поліпшення самооцінки. Ймовірно на вас чекає порятунок від якоїсь тяжкості, депресії, образи. В якомусь плані, через рік, ви навіть відчуєте, що з вами сталося диво, якесь одкровення згори. (Читайте також, Розклад по Таро на Травень 2023 персонально для кожного зодіакового знака — знайдіть свою карту).

Рак

Юпітер заходить у ваш сектор друзів, однодумців та амбіцій щодо вашого майбутнього. Це означає, що протягом року у вас з’явиться ціла команда або колектив людей, які допомагатимуть вам досягати якоїсь мети у вашій реалізації. На роботі можуть з’явитися гідні колеги, а серед друзів — наставник, гуру, людина, яка дуже заможна і міцно стоїть на ногах.

Це ж поле гороскопу відповідає за плани на майбутнє — ви можете зрости у своїх амбіціях, а ваш погляд на майбутнє стане максимально фінансовим.

Юпітер в Тельці

Лев

Юпітер заходить у ваш сектор статусу та звань — у вас може з’явитися посада, причому в очах громадськості вона буде дуже авторитетною та успішною. Крім того, Юпітер може принести вам начальника із закордону, який допоможе вам у просуванні вашого проекту. Також можливо отримання титулу, який буде пов’язаний з вашим особистим проектом.

Також цей сектор вашої карти відповідає за популярність, тому ви можете навіть виступати десь публічно, стати багатьом авторитетом, на якого люди будуть дивитися як би знизу.

Діва

Юпітер заходить у ваш сектор подорожей, а значить вам належить поїздка кудись за кордон, яка сильно розширить ваш кругозір. Також можливо, що за цей період ви отримаєте диплом, сертифікат або у вас з’явиться вчитель.

Для деяких Дів подібний аспект означає духовне просвітлення — ви можете почати вірити у щось, або ваша система цінностей сильно розшириться. Загалом Юпітер буде робити позитивний аспект до вашого Сонця, а значить ви просто виростете як професійно, так і щодо своєї усвідомленості. Це аспект благополучного та комфортного дорослішання.

Юпітер в Тельці

Терези

Юпітер заходить у ваш сектор кризи та великих фінансів, а значить ви можете взяти кредит, іпотеку, почати відкладати гроші до сімейного бюджету або отримаєте велику суму по страховці. Також є ймовірність великих змін у вашому житті, які ви сприйматимете як потужну кризу.

Даний стан душі може бути пов’язаний з інтересом до психології — ви можете «розчехлити» у собі такі комплекси та страхи, про які навіть не припускали. У цей період може з’явитися інтимний зв’язок, який стане яскравим і доленосним для вас.

Скорпіон

Юпітер заходить у ваш сектор партнерів та клієнтів, а значить ви можете як познайомитися з новим чоловіком, так і загалом відчуватимете свою феноменальну затребуваність. Подібний аспект обіцяє отримання подарунків, популярність, вдале просування свого особистого проекту (наприклад, завдяки рекламі та публікаціям).

Для тих, хто зараз перебуває у пошуку роботи. Юпітер може принести великий контракт із міжнародною організацією, яка значно збільшить ваш дохід. Якщо ви хочете вийти заміж, то протягом року ви ймовірно отримаєте пропозицію.

Стрілець

Юпітер заходить у ваш сектор здоров’я та рутини, а значить у вас з’явиться більше зобов’язань щодо догляду за собою, а на роботі вам дадуть більше завдань, які потрібно виконувати. Це не негативний аспект, а скоріше зростання вашої зайнятості для отримання важливішого статусу в очах колег. ви можете вести навіть кілька проектів одночасно – все це принесе свої плоди вже через рік, вигідно виділивши вас в очах оточуючих.

Що стосується здоров’я, то у вас може з’явитися хороший лікар, який допоможе вам у прокачуванні режиму, харчування, спорту. Вам захочеться брати з когось приклад здорового способу життя, а значить ця людина може поміняти в цілому ваш підхід до способу життя і велнесу.

Козеріг

Юпітер заходить у ваш сектор дітей, а значить ви можете завагітніти і народити дитину протягом одного року. Також цей будинок натальної карти відповідає за особисті проекти — у вас може з’явитися свій бізнес, який буде пов’язаний з міжнародною тематикою або це буде онлайн проект.

Для вас Юпітер у Тельці формує аспект трін до вашого Сонця — у вас точно виросте самооцінка і ви просто почуватиметеся щасливішим. Причина буде всередині – ви просто відчуєте радість від себе, від того, що ви є унікальними і в цьому ваша супер сила.

Водолій

Юпітер заходить у ваш сектор нерухомості, а значить на вас чекає покупка житла, квартири, або землі, або ж ферми. Ви можете навіть зважитись на серйозне вкладення – будівництво виноградника, спа, якогось сімейного маєтку.

Також часто таке становище Юпітера приносить зміни у життя батьків, особливо мами. Наприклад, вона може зважитися на здобуття освіти, купівлю квартири закордоном або взагалі вирушить у навколосвітню подорож.

Риби

Юпітер заходить у ваш сектор навичок та комунікацій, а значить за цей рік ви можете взяти собі навчання, почати вивчати іноземну мову для комунікації з колегами із зарубіжжя, або у вас буде більше відряджень. Крім того, Юпітер може принести появу важливої людини серед родичів — вона може надавати вам протекцію в отриманні документів, а також придбанні квитків та цінних паперів.

Якщо ви плануєте переїзд, то він може відбутися, але у форматі проживання мало не дві адреси. Для тих риб, хто планує покупку автомобіля починається найсприятливіший період.