Шість знаків зодіаку, чиє життя кардинально зміниться у травні 2023: а ви серед них?

Астролог і таролог Юлія Ліфанова розповідає, чому у травні 2023 року можуть статися найсерйозніші зміни саме у цих людей.

У травні 2023 року відбудеться одразу кілька важливих астрологічних подій — Затемнення в Скорпіоні 5 травня, розворот Меркурія в прямий рух 15 травня, входження Юпітера в Тельця 16 травня, Молодий місяць в Тельці 19 травня, а потім перехід Марса на знак Лева 21 травня.

Загальна енергетика місяця пов’язана з фінансами, творчою реалізацією, а також зі зростанням особистих амбіцій. Є 6 знаків зодіаку, для яких травень стане доленосним — саме вони зіткнуться з великими кардинальними змінами у житті. (Читайте також, Розклад по Таро на Травень 2023 персонально для кожного зодіакового знака).

Знаків зодіаку

Телець

Пристебніть ремені і підготуйтеся — травень щедро даруватиме вам подарунки, яких ви заслужили. Вже 5 травня відбудеться «розбір» польотів у відносинах і ви явно відпустите якусь людину зі свого життя, з якою вас пов’язував серйозний кармічний зв’язок. Розворот Меркурія 15 травня прояснить ситуацію щодо прийому на роботу та оформлення якихось важливих для вас документів (паспорт, сертифікат).

Після цього у ваш знак заходить Юпітер, буквально надягаючи на вас корону — ваша самооцінка зросте разом із великим соціальним зростанням. Наприклад, може бути серйозне призначення, або ви отримаєте якісь важливі міжнародні документи. Подібний тріумф міг уже приходити у ваше життя 12 років тому — згадуйте, що було у вашому житті 2011 року. Якщо ви планували вагітність – вже зараз ваше здоров’я та загальна енергетика організму покращуватиметься. Що стосується молодого місяця, то 19 травня, принесе у ваше життя подих вітру змін – ви просто ухвалите рішення почати багато чого з чистого листа. Наприклад, можете змінити імідж, професію, або вирішите займатися своїм тілом, красою та іміджем. Травень окрилить вас — ви станете щасливішими, а ваша самооцінка просто зросте до небес!

знаків зодіаку

Лев

У травні кількість позитивних подій дійсно зашкалюватиме — вже 5 травня у вас буде ухвалено важливе рішення в сім’ї, наприклад, у рамках нерухомості, купівлі чи продажу будинку. Потім 15 травня Меркурій вийде з ретро-фази у вашому секторі кар’єри та мети — ви начебто зрозумієте, яке у вас з’явилося нове завдання, чого вам треба прагнути у плані своїх досягнень.

Наступним подарунком стане входження Юпітера до Тельця – у ваш сектор великих досягнень, звань, статусу та регалій. Ймовірно, що ви можете набути популярності, ваше ім’я може бути навіть опубліковано десь! Крім того, Юпітер може принести вам опрацювання вашого самовиявлення – він робитиме квадратуру до вашого Сонця, що дасть випробування вашому характеру. Ваші бажання у фінансовому успіху можуть штовхнути вас на сміливі та місцями необдумані вчинки — контролюйте себе, рухаючись планомірно до успіху. Ймовірно, що у травні вам можуть дати неочікуване новопризначення, велику посаду. Марс у Леві з 21 травня принесе вам зростання енергії, бажання прокачати своє тіло, можливо ви станете цілеспрямованішим і зможете досягти чогось у питанні вашої реалізації (наприклад, схуднете або вдало почнете якийсь проект у мережі).

Знаки зодіаку

Скорпіон

У травні у вашому секторі партнерів і відносин відбувається справжня позитивна революція — завдяки затемненні, яке буде 5 травня ви можете легко позбавитися деяких комплексів, пов’язаних з вашою зовнішністю або якимись патернами поведінки (може піти негативізм). Вже 15 травня Меркурій виходить із ретроградної фази, що допоможе вам ясніше подивитися на стосунки з вашим партнером.

Наприклад, у вас закінчиться низка конфліктів з чоловіком, або ви підведете підсумок під якимось договором (шлюбним або іншим юридичним). Після цього почнеться справжній марафон кохання – 16 травня у ваш сектор відносин заходить Юпітер, що може принести знайомство з заможним і приємним чоловіком, а 19 травня Молодий місяць може просто подарувати нові романтичні стосунки! Повірте, Всесвіт зараз робить все, щоб налагодити ваше сімейне життя – будьте соціально активними!

Водолій

У травні Всесвіт явно будує на вас сміливі плани, і всі вони пов’язані з темою вашої кар’єри та житла. У вашому гороскопі включається найголовніша вісь, яка відповідає за соціальні визнання та фундамент вашої особистості, що робить травень максимально важливим з точки зору вибору мети та того, в чому полягає ваша опора.

Спочатку 5 травня у вас може статися підбиття підсумків у рамках роботи — може зміниться посада чи керівник. Потім 15 травня Меркурій починає йти прямо в секторі житла, допомагаючи закрити питання щодо збирання документів та паперів на нерухомість. Можливо, ви закінчите ремонтні роботи, адже 16 травня в сектор будинку заходить Юпітер! Швидше за все, він принесе вам покупку квартири, нову мету з нерухомості або якусь важливу подію в одного з ваших батьків. Молодий місяць 19 травня плавно підтримає цю історію — у вас може розпочатися новий цикл, пов’язаний із місцем проживання. Наприклад, ви можете зважитися на переїзд, здачу житла чи ремонт.

Овен

У травні у вас станеться багато раптових фінансових змін, які стануть справді доленосними. Спочатку затемнення 5 травня в секторі сімейних грошей призведе до того, що у вас завершиться якийсь тривалий період за кредитом, іпотекою або спадщиною, якою ви могли займатися останні кілька років. Після цього Юпітер – планета достатку – заходить у ваш будинок грошей! Це дасть вам буквально лавину фінансових можливостей, а також величезне зростання самооцінки. У травні Всесвіт вас підключить немов до невичерпного джерела благополуччя та впевненості в собі — самоцінність зростатиме пропорційно до грошей у вашому гаманці!

Важливо, що 21 травня Марс заходить у ваш будинок особистих проектів, а значить ви можете почати вкладати багато сил у прокачування вашого бізнесу. Якщо ви чекаєте роман, то він трапиться – Марс може принести бурхливі і пристрасні побачення, які в червні тільки наберуть обертів.

Терези

У травні місяць буде досить кризовим, коли ви відчуєте, що стикаєтесь із якоюсь серйозною внутрішньою проблемою — життя вимагає від вас масштабної трансформації, яка почнеться з глибокого внутрішнього спустошення. Все це буде вам очевидно вже 5 травня — Затемнення в Скорпіоні покаже вам, скільки грошей у вас є і як ці гроші впливають на вашу самооцінку. Після цього, 15 травня, Меркурій піде прямо у вашому секторі сімейного капіталу — можливо, вам повернуться старі гроші, страхові суми або вам схвалять якийсь кредит.

Після цього, вже 16 травня, до вашого сектору сімейних капіталів зайде Юпітер — ви можете зважитися на фінансове вкладення, взяти іпотеку чи кредит. Або ситуація буде пов’язана з появою в житті психолога, який буде розбирати вашу самооцінку, страхи, комплекси та інше. Молодий місяць 19 травня принесе новий цикл у рамках сімейного бюджету — ви почнете по-іншому розподіляти гроші всередині пари. А 21 травня Марс у знаку Лева може принести вам сутички в колективі, а також бажання досягти мети кар’єри — з кінця травня по червень ви займатиметеся якимись ідеями, амбіціями і більше контактуватимете з колегами.