Підготовка до коронації Чарльза 3: на королівському газоні з’явився дивний знак (ФОТО)

Підготовка до коронації короля Чарльза 3, яка відбудеться у суботу, 6 травня, йде повним ходом. Але трапляються і непредбачувані обставини, повідомляє “Це моя Україна“.

Так, минулої ночі на ідеальному газоні Королівського півмісяця (Royal Crescent) у Баті з’явився ось цей малюнок (фото вгорі сторінки), зроблений невідомими британськими підданими.

За цей газон відповідає муніципалітет Bath and North East Somerset Council. До них звернулися за поясненнями, і там відповіли, що вони, звичайно ж, не мають жодного відношення до того, що сталося, проте відзначили чіткість та рівність ліній зображення та припустили, що тут діяли професіонали.

Читайте також: Обираємо акустичну систему: Поради та рекомендації

Що відбуватиметься з високохудожнім малюнком – поки що неясно. Чи спробують його перетворити на інший символ королівської влади – корону, – поки що невідомо. Але буде прикро, якщо малюнок просто видалять. І це буде недалекоглядно, бо якщо малюнок залишити, то подивитися на нього напевно приїжджатимуть туристи, а це сприятливо позначиться на розвитку регіону.

Стежте за  «Це моя Україна»  тепер і в Telegram.