Пригожин заявив, що ПВК “Вагнер” покидає Бахмут черес “снарядний голод”

Власник російської ПВК “Вагнер” Євгеній Пригожин заявив, що ПВК “Вагнер” покидає Бахмут, через “снарядний голод”.

У своїх телеграм-каналах ватажок вагнерівців записав відео, у якому звернувся до міноборони  росії, шойгу і путіна, заявивши, що покине Бахмут.

«Офіційно звертаюся до начальника Генерального штабу, Міністра оборони, Верховного головнокомандувача та народу росії. Заявляю від імені бійців ПВК „Вагнер“, від імені командування ПВК „Вагнер“, що 10 травня 2023 року ми змушені передати позиції у населеному пункті Бахмут підрозділам Міністерства оборони та вивести залишки ПВК „Вагнер“ у тилові табори, щоб зализати рани», — йдеться у зверненні, опублікованому у його телеграм-каналі.

Пригожин заявив, що через снарядний голод “вагнерівців” 10 травня виведуть із Бахмута. “Я виводжу підрозділи ПВК Вагнер із Бахмута, тому що за відсутності боєприпасів вони приречені на безглузду загибель”, – заявив ватажок ПВК “Вагнера”.

Пригожин заявив, що неодноразово доповідав про проблеми з боєприпасами та просив міноборони про постачання з березня 2023 року. Але проблему так і не було вирішено.

Також пригожин признав, що так звана “спецоперація”, як її називає керівництво рф – пішла не по плану, а російські війська позорно втікали з ряду нарямків.