Сама не працювала: в Одесі жінка не догудовувала та заставляла жебракувати 9-річного сина

В Одесі, 29-річна уродженка Білгород-Дністровського району, вмовлянням і погрозами переконала дев’ятирічного сина мити фари на транспортних засобах на одній зі жвавих доріг у центрі Одеси.

Як повідомляють у поліції Одеської області, жінка зловживала алкогольними напоями, не працювала і навіть не намагалася отримати статус безробітної чи матері-одиначки.

Відомо, що хлопчик тривалий час, щоденно виконував цю роботу, випрошуючи у водіїв гроші. Мати перебувала постійно неподалік, тримаючи сина під постійним контролем.

Гроші, які заробляв хлопчик такою діяльністю, жінка в більшій мірі витрачала на себе, купуючи випивку та сигарети, та на оплату орендованого в обласному центрі місця мешкання.

Нагадуємо, Куля застрягла в серці: в Одесі заряджена гвинтівка вистрілила в груди 7-річному хлопчику під час гри

Дитині не вистачало їжі і він змушений був приховувати частину отриманих від громадян коштів, щоб подбати про себе самостійно.

Правоохоронці висунули громадянці обвинувачення за ч. 2 ст. 304 Кримінального кодексу України. Йдеться про втягнення неповнолітніх у  заняття жебрацтвом,  вчинене щодо малолітньої особи матір’ю. Обвинувальний акт правоохоронці направили до суду.