Посадовця Київської ОВА та адвоката з росії викрили на переправлені ухилянтів через «Шлях»

На організації незаконного перетину кордону через систему «Шлях» правоохоронці викрили посадовця Київської ОВА та адвоката. Їм повідомлено про підозру.

Як повідомляють у Офісі Генерального прокурора, за даними слідства адвокат, будучи громадянином рф та маючи посвідку на проживання на території України, підшуковував осіб, які у період дії воєнного стану в Україні обмежені у праві виїзду за кордон.

Нагадуємо, Бізнесмен зі Львова постачав російським елітам автомобілі преміум класу в обхід санкцій

За гроші він організовував внесення даних про них у систему «Шлях». Це надавало їм підстави для безперешкодного перетину державного кордону. У таких діях адвокату сприяв посадовець Київської обласної військової адміністрації. Використовуючи особистий вплив, він надавав завідомо неправдиву інформацію іншим посадовцям обласної військової адміністрації про необхідність включення осіб до списків.

Адвоката було затримано в порядку ст. 208 КПК України після одержання 8 тис доларів США за організацію чергового незаконного перетину кордону 8 особами. Під час проведення обшуків в осіб, причетних до вчинення злочину, вилучили грошові кошти, документи, які підтверджують злочинну діяльність.

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжних заходів.