Російська пісні та “відрив”: на Закарпатті випускники влаштували гучну вечірку (відео)

У соціальній мережі Instagram оприлюднили відео з гучною вечіркою, яку влаштували цьогорічні випускники. Йдеться про село Новоселиця що у Закарпатській області

За словами Ірини Шутак, яка опублікувала відео, колишні школярі, разом з батьками, вчителями влаштували драйвову вечірку.

“Цей допис буде про роздуми, нерозуміння, гнів, відчай та попередження одночасно! 05.06.2023р. в с. Новоселиця Нересницької ТГ відбувся випускний вечір з дискотекою. Визначати доречність, чи правильність даного заходу я не буду! Мене бентежить та дратує інше – на цьому заході були присутні дорослі, (батьки, вчителі, родичі, діджей), і ніхто не пояснив, та не зупинив безперебійне звучання російської музики”, – пише Ірина Шутак про цю вечірку.

Дійсно, на відео звучать хіти відомих російських виконавців, один з яких, до речі, називав українців “кінченими бендерівцями”.

“Переглядаючи дані відео в мене складається враження, що молодь, яка так добре «відривається» під ці російські пісні зовсім не усвідомлює того, що в країні війна, що російська музика так як і все російське – це ЗЛО! Ці хлопці та дівчата – майбутнє нашої незламної, найкращої країни, чи таку вони мають мати громадянську позицію?”, – додає Ірина Шутак і зазначає, що є надія на проведення певних заходів з батьками, аби не допустити ще таких вечірок.

Ось відео, яке опублікувала Ірина Шутак:

Читайте також: “Це ти пляшку з водою ловив?”, – “Санта?! Дякую!”: врятований від повені підліток та пілот БПЛА зустрілися після евакуації.