“Це ти пляшку з водою ловив?”, – “Санта?! Дякую!”: врятований від повені підліток та пілот БПЛА зустрілися після евакуації 

Пілот українського дрона з позивним Санта та юнак, сім’ю якого врятували із заблокованого водою будинку на Херсонщині, зустрілися після евакуації.

Саме цей хлопчик спіймав пляшку води, яку оператор українського БПЛА доставив та скинув заблокованим на даху людям.

“Це ти пляшку з водою ловив?”, – запитав військовий у хлопчика. “Санта?! Дякую!”, – кинувся підліток в обійми до українського воїна. 

Відео зустрічі:

Зазначимо, що військовий з позивним Санта до підриву російськими окупантами Каховської ГЕС здійснював аеророзвідку та доставляв “подарунки” поганим хлопцям. Коли на затопленій території, яка ще й перебувала під контролем ворога, аеророзвідники помітили цивільних українців у пастці, пріоритети змінилися. Розвідувальний БПЛА Санти, так само, як і інших колег з Сил оборони України, ніс людям воду, їжу, повідомлення.

Ось одне з таких повідомлень:

Санта

“Евакуація буде. “Санта”, – таку записку доставив з водою прикордонник людям, яких висока вода загнала на дахи будинків. Згодом його безпілотник забезпечував супровід евакуаційної команди. Саме через це підліток і називає свого рятівника Сантою. 

Раніше ми писали: Росіяни не випускають людей із затоплених Олешок: вони сидять на дахах і молять про порятунок.