Серіал “Фундація” 2 сезон: дата виходу та сюжет

Вже відомо, що серіал “Фундація” 2 сезон вийде 14 липня 2023 року. Про це автори шоу повідомили у новому тизер-трейлері. Подивитися офіційну дубльовану версію ролика можна на сайті Apple TV+.

Серіал знімається за мотивами однойменного книжкового циклу за авторством письменника Айзека Азімова. Події шоу розвиваються у віддаленому майбутньому, за часів, коли людство зеселило весь Чумацький Шлях. Однак Галактичній імперії передбачено неминучий крах, тому талановитий вчений створює організацію «Фундація», яка зможе відродити цивілізацію після кінця світу.

Перший сезон серіалу вийшов у вересні 2021 року. Серіал отримав оцінку 7,4 бала з 10 користувачів порталу IMDb, а відвідувачі сайту «Кінопошук» поставили шоу 6,8 з 10.

Що буде у другому сезоні серіалу “Фундація”

У другому сезоні історія набуде нових масштабів. На глядачів чекає відчутний тимчасовий стрибок – понад сторіччя після подій першого сезону. «Фундація», як і раніше, прагне відродити культуру. При цьому вони стикаються з перепоною у вигляді релігійної кризи та тих, хто намагається захопити владу. На екранах з’явиться чимало нових персонажів: королева Сарет, брат Констант, Хобер Маллоу та інші. При цьому основний акторський каст залишиться тим самим.

Читайте також: “Таємниця Бункера” 2 сезон: стала відома дата виходу