Disney опублікувала трейлер серіалу «Асока»: що чекати від нової частини “Зоряних війн”

На офіційному каналі “Зоряних війн” з’явився трейлер серіалу “Асока”. У відео показують ключових героїв та різноманітні сцени, а також нагадують про дату прем’єри – 23 серпня, що відбудеться у сервісі Disney+.

«Той хто став бунтівником одного разу залишається ним назавжди»

До вашої уваги офіційний трейлер серіалу “Асока”:

Нагадаємо, що на початку минулого місяця автори опублікували тизер, а в рамках святкування Star Wars Celebration були показані кадри серіалу. Поділилися вони і новим постером. На ньому зображено героїню зі світловим мечем у бойовій стійці.

Кому варто дивитися серіал “Асока”

Серіали зі всесвіту «Зоряних війн» зазвичай виглядають як самостійні твори, які можуть бути цікавими і тим, хто до цього жодного фільму не бачив. Наприклад, «Андор» (2022) розповідає приватну історію учасника Опору, тоді як у серіалі немає незрозумілих посилань до попередніх частин, а всі важливі моменти історії галактики не згадують.

Продюсер франшизи Дейв Філоні заявив в інтерв’ю журналу Empire, що команда творців намагалася відшукати золоту середину щодо фанатів, які вже знайомі з історією Асоки, і тими глядачами, які нічого про неї не знають.

«Вона (Асока) однією ногою в «Зоряних війнах», оскільки багато хто знає її як ученицю Енакіна, але все ж таки вона абсолютно нова героїня і може йти у своєму власному напрямку, своїм шляхом. Я думаю, що це робить цей серіал мостом між тим, що було у фільмах франшизи, і тим, що могло бути», – сказав Філоні.

Для шанувальників франшизи, «Асока» теж може стати відкриттям, оскільки деякі герої вперше з’являються в анімаційному образі. Наприклад, Траун, Гера, Езра та багато інших персонажів були втілені лише у мультсеріалі. Крім того, «Асока» продовжує сюжетну лінію серіалів «Війни клонів» та «Повстанців».

Читайте також: Коли вийде 4 сезон серіалу Мандалорець: дата прем’єри