Які види єврокубів бувають та де вони застосовуються?

Пластиковий єврокуб є універсальним рішенням для зберігання та транспортування різних продуктів у різних галузях. Їх переваги включають міцність, зручність використання, стандартні розміри, стійкість до хімічних речовин та можливість багаторазового використання. Цей тип контейнера, відрізняється місткістю, призначенням, матеріалом піддона. Розглянемо єврокуби, які використовуються в харчовій галузі та моделі для технічних потреб.

Переваги харчових єврокубів 

Харчові контейнери IBC призначені для транспортування та зберігання харчових продуктів, тому вони відповідають стандартам безпеки та гігієни харчової промисловості і мають ряд переваг:

  • Безпека продуктів. Харчові контейнери IBC виготовляються з високоякісного пластику. Це важливо для тривалого збереження та якості харчових продуктів. Куб ніяким чином не взаємодіє з речовинами які в нього засипані або залиті. Тому не відбувається забруднення чи зміни смаку або аромату.
  • Відмінний захист. Харчовий єврокуб (IBC) забезпечує надійний захист різних продуктів харчування від впливу навколишнього середовища. Вироби захищають продукти від вологи, пилу, всіляких шкідників, забруднень та інших зовнішніх факторів, які можуть вплинути на якість та безпеку продукту.
  • Ефективність використання. Харчові контейнери IBC мають велику місткість до 1250 літрів, що дозволяє ефективно транспортувати та зберігати продукцію. Це особливо корисно для бізнесу, де потрібна обробка та транспортування великих обсягів сировини чи готової продукції.
  • Зручність та гнучкість. Харчові контейнери IBC оснащені зручними металевими каркасами, піддонами, кришками з клапанами й кранами, для зручного завантаження/вивантаження продуктів. Порожні посудини можуть бути легко переміщені на невеликі відстані за допомогою фізичної сили, без використання спеціального інструменту чи вантажної техніки.
  • Легке очищення та обслуговування. IBC контейнери розроблені таким чином, щоб полегшити очищення та обслуговування. Вони мають гладкі поверхні та доступні місця для очищення, що спрощує видалення залишків продуктів та проведення регулярних процедур санітарії.

Харчові IBC контейнери знаходять широке застосування у харчовій промисловості, включаючи перевезення та зберігання таких продуктів: різні крупи, напої, олія, соки, сиропи та інше.

контейнери

Використання технічних єврокубів 

Технічні IBC контейнери застосовуються в різних галузях та областях, де потрібне транспортування та зберігання не харчових продуктів. Ось деякі приклади сфер застосування технічних контейнерів IBC:

  • Хімічна промисловість. Пластикові куби широко використовуються для транспортування та зберігання хімічних речовин, таких як розчинники, барвники, пестициди, добрива та інші хімічні продукти.
  • Автомобільна промисловість. В автомобільній галузі ці вироби застосовуються для транспортування та зберігання мастила, палива, антифризу та інше.
  • Будівельна сфера. Технічні контейнери IBC можуть застосовуватися для транспортування та зберігання будівельних матеріалів, таких як клеї, розчини, фарби, смоли, цемент та інші будівельні хімікати.
  • Фармацевтична та медична галузь. транспортування та зберігання медичних та фармацевтичних сировинних матеріалів, хімікатів, розчинів та інших продуктів.

Високощільний термопластичний пластик товщиною 5-6 мм, забезпечує міцність та еластичність стінок кубу, основу виготовляють з пластику або з дерева. У другому випадку дерево вкривають спеціальним антисептиком для надійного захисту від впливу навколишнього середовища та довготривалої експлуатації.