Грошей нема: мер Новояворівська пояснив тендер на реконструкцію стадіону за 91,5 млн. грн

Нагадуємо, нещодавно на офіційному сайті української універсальної біржі закупівель з’явився тендер на реконструкцію стадіону в місті Новояворівськ Львівської області. Про це повідомляє Prozzoro. На сторінці тендеру зазначається, що його очікувана вартість становить 91 мільйон 530 тисяч 946 гривень. А замовником є Новояворівська міська рада. Дана інформація поширилась у ЗМІ та соціальних мережах та викликала у суспільстві доволі негативні настрої.

стадіону
Скрин принт тендеру на прозоро

У своєму фейсбук міський голова Новояворівська Володимир Мацелюх написав цікаве пояснення щодо даного тендеру на реконструкцію стадіону за 91,5 млн грн. Пояснивши, що коштів у б’юджеті немає, але чиновники думають на перспективу.

“Щодо реконструкції стадіону по вул. Приозерна, 20 в Новояворівську. Це проект, який розроблявся ще до початку повномасштабного вторгнення, по розрахунках він коштує 91 530 946, 00 грн. Чи є зараз у нас такі гроші? Ні, звичайно. Чи треба було оголошувати зараз тендер? Так, звичайно.

Чинне законодавство дозволяє оголошувати тендер, навіть якщо немає бюджету на проект. Ми підписали угоду на реконструкцію стадіону на 3 роки з надією, що за цей час знайдеться якийсь доречний ґрант чи буде держпрограма. По суті, у нас є готовий проект, вся документація і як тільки знайдуться гроші на реалізацію, можна буде одразу приступати до роботи. Це і є причина, чому Новояворівська міська рада оголосила тендер.

Грошей у бюджеті немає, мільйони з місцевого бюджету на стадіони ніхто не збирається виділяти, але є бажання підготувати щось для майбутнього, дай Боже, аби найближчого”, – написав Володимир Мацелюх.

Фото: фейсбук Володимир Мацелюх

Фото: Микола Бузенко