Ледь вижив: біля вокзалу у Мілані численна банда порізала 19-річного українця

Тікаючи від війни в Україні, у італійському Мілані ледь не загинув 19-річний українець Данило Шидловський. 

Як повідомляють італійські ЗМІ, подія трапилась у неділю ввечері, 6 серпня, на площі Фройда, навпроти вокзалу Порта Гарібальді у Мілані. На його компанію з 6 людей напала банда, у якій було близько 40 людей. Нападники хотіли пограбувати 4 хлопців та 2 дівчат, які повертались з відпочинку на озері. Грабіжники порізали Данилу ножем обличчя від чола до підборіддя. Ще два порізи довжиною 5 см., зробили на спині, також у хлопця поранена ліва рука.

«Я боявся померти, стікши кров’ю», – розповів хлопець.

Більше з усіх постраждав саме Данило, оскільки намагався захистити інших, зокрема дівчат. Після події 19-річного хлопця відвезли у лікарню.

Італії
Данило Шидловський

“У мене реабілітація буде як мінімум рік. Мені потрібно тримати рану під контролем, доведеться зняти шви (у мене їх не менше тридцяти), а потім мені доведеться зробити пластичну операцію. Тому що шрам на обличчі помітний”, – каже хлопець.

Відомо, що мама хлопця Раїса вже 7 років живе в Італії. А сам Данило з молодшим братом приїхав до неї після початку повномаштабного вторгнення росії в Україну.

порізали
Данило з мамою

 

«Я думала, що тут, у Мілані, він буде в безпеці. Парадоксально, але війна застала його тут», — коментує жінка. І не може стримати сліз.

Станіслав, який того дня був з данилом розповів, що шестеро молодих північноафриканців почали чіплятись до компанії ще зі станції Лекко, перш ніж вони сіли в поїзд. Північноафриканці сіли в той же поїзд, що й ми. Однак ми проігнорували це і сіли в інший вагон». Подорож пройшла гладко”, – розповідає Станіслав.

«Я не втік» Проте, коли ми прибули на станцію Гарібальді, «ці шестеро пішли за нами аж до виходу зі станції». Данило продовжує розповідь. «Ті хлопці приєдналися до інших. Їх було близько сорока і вони нас оточили. У мене забрали окуляри, я не відреагував. У якийсь момент хтось розпилив балончик. Я інстинктивно відштовхнув двох дівчат, які були поруч, щоб захистити їх, і не втік».

«Вони приштовхнули мене до припаркованої машини і розбили об голову пляшку. Потім вдарили по обличчю, ременем, і я зігнувся». Станіслав, безпорадно спостерігаючи за сценою, кликав на допомогу. «Але через кілька секунд один із тих хлопців накинувся на нього ножем: він порізав йому обличчя, від чола до підборіддя, порізав спину, вдаривши руку».

Після чого нападники втекли, залишивши Далина в калюжі крові. Згодом на місце події приїхали правоохоронці, які в подальшому займаються даним фактом.