Артемові було тільки 11 рочків, а Софійці не було і місяця: росіяни цинічно вбили українських дітей

В селі Широка Балка, що у Херсонській області вранці 13 серпня російський снаряд вбив сім’ю з двома дітками. Люди побігли до сусіда, щоб сховатися в укриття. Проте не встигли…

В цей день, 39-річна багатодітна мама Леся Конищева з новонародженою Софією, цивільний чоловік жінки 32-річний Дмитро Чухрай, 11-річний син Лесі Артем побігли до сусіда Юрія  Папушникова.

“У цього пенсіонера був хороший підвал, під час окупації вони теж там рятувалися. Тому вони й кинулися до нього, у них навіть була хвіртка у паркані, щоб можна було без перешкод дійти до нього. Але не встигли добігти до самого укриття. Їх усіх знайшли у дворі Юрія Валентиновича, між сараєм і будинком, прямо туди прилетів снаряд, відкопали Артема, він ще був живий, але стан у хлопчика був важким, він отримав осколкові поранення в груди і щелепу. Він увесь час намагався встати, кликав маму, плакав. Його заспокоювали, поки чекали швидку. Лікарі робили все що могли, але вдень Артем помер”, – розповіла виданню Obozrevatel сестра Лесі Інна.

рос
ось тут сталася трагедія, де загинула сім’я з двома дітками

Артему у вересні мало виповнитися 12 років, він школяр, але через війну навчався онлайн. Маленька Софійка народилася 22 липня, її навіть офіційно не встигли зареєструвати, тому вона записана на прізвище мами, як це зазвичай оформлюють у пологовому будинку.

“Вони якраз того ранку поїхали до центру села, щоб домовитися про реєстрацію доньки. Потрібно було у вівторок їхати до Миколаєва, оформлювати на неї документи. Повернулися додому і почався обстріл”, – додає Інна.

Ті, хто хоче допомогти рідним загиблих, можуть переказати гроші на картку сестри Лесі – Інни: 5355 2802 0903 5839 Пумб банк.

У районі оголосили жалобу у зв’язку із загибеллю людей. Загалом у громаді загинуло семеро людей. У селі Станіслав від обстрілу загинув місцевий пастор християнської церкви Микола Тачишвілі та ще один чоловік.

Також ми писали: У Львові в лікарні помер 43-річний чоловік, який впав з балкону, внаслідок його обвалу