Рівердейл 7 сезон: чим закінчився серіал

Режисери показали всі серії Рівердейл 7 сезону. В останньому епізоці глядачі дізналися про долю Арчі, Бетті, Джагхеда, Вероніки та решти персонажів.

Епізод під назвою «Розділ сто тридцять сьомий: До побачення, Рівердейл» переносить 67 років у майбутнє від сьогоднішнього дня. Він починається з того, що 86-річна Бетті Купер (роль якої грає Лілі Рейнхарт ) сидить зі своєю онукою Еліс і читає некрологи, в яких вона дізнається, що Джагхед Джонс (роль якого виконує Коул Спроус ) помер.

Ну, ось і все, — каже вона онуці. — Це означає, що я остання із них“.

Потім Бетті висловлює своє бажання «повернутися в Рівердейл востаннє, поки не пізно» і Аліса погоджується взяти її наступного дня. Але тієї ночі Джагхед з’являється в кімнаті Бетті і пропонує повернути її назад у часі в будь-який день. Вона вирішує, що хоче згадати день, коли вони всі отримали свої дипломи на випускному курсі, зауваживши, що вона хворіла вдома на паротит і ніколи цього не відчувала. Тож Джагхед каже Бетті пройти через сусідні двері, і її негайно повертають назад.

Рівердейл 7 сезон

Протягом усієї серії глядачі дізнаються про долю учасників акторського складу. Бетті бачить, як Арчі ( KJ Apa ) розмовляє з мамою вдома про те, що він хоче переїхати на захід, щоб працювати в будівельній бригаді. І як тільки вона потрапляє до Рівердейл Хай, вона бачить Ікла Фогарті ( Дрю Рей Таннер ), який готується вирушити в тур, а згодом глядачі дізнаються, що він загинув після того, як його автобус потрапив у аварію. Хоча Джагхед каже Бетті, що пісні Ікла допомогли подбати про його кохану Мідж та їхню дочку.

Бетті також обідає з Кевіном Келлером ( Кейсі Котт ) і його хлопцем Клеєм Вокером ( Карл Волкотт ) і Джагхед розповідає їй, що вони «прожили дуже жваве життя в центрі Гарлема» в Нью-Йорку, де Клей став професором Колумбійського університету. і Кевін створив театральну компанію за межами Бродвею. Він каже, що Кевін помер у віці 82 років, а Клей помер тижнями пізніше.

Вам буде цікаво: “Праведник 3”: чи дійсно варто дивитися цей фільм

Ближче до кінця епізоду Бетті та Джагхед востаннє емоційно спілкуються зі своїми друзями. Щодо їхніх конкретних життєвих шляхів, він каже їй, що вона керувала журналом She Says — «основним джерелом для феміністичних і прогресивних справ» і що він запустив журнал Jughead Madhouse.

Рівердейл 7 сезон

Завершення останнього епізоду Рівердейлу…

Коли Бетті повертається в сьогодення, вона з онукою Алісою вирушають на прогулянку через Рівердейл. І хоча Аліса думає, що Бетті заснула в машині, її коханий каже їй: «Я не думаю, що вона спить».

Потім молодша Бетті заходить до їхньої знаменитої закусочної Pop’s, де вона знову зустрічається зі своїми друзями, і Арчі каже їй: «Ідеальний час, Бетті». І коли світлова вивіска закусочної блимає, Джагхед прощається з глядачами.

«Якщо ви випадково побачите цю неонову вивіску однієї самотньої ночі наприкінці цієї довгої подорожі — подорожі, у якій кожен із нас, — зупиніться», — каже він. «Заходьте. Сідайте. Знайте, що ви завжди будете серед друзів і що Рівердейл завжди буде вашим домом. А до того часу вам спокійної ночі».