“Медики боряться за її руку і ногу”: стало відомо про стан дівчинки, яка отримала страшні травми від російської ракети в Чернігові

12-річну Ксенію Вербицьку, яка постраждала внаслідок російського ракетного удару по Чернігову прооперували в Охматдиті. Наразі медики борються, щоб врятувати руку та ногу дівчинки.

Про стан дівчинки розповіла мешканка Чернігова, яка на момент ракетного удару опинилась поруч і бачила перші хвилини після поранення.

“Ксенію прооперували в Києві, в Охматдиті. Наразі лікарі інтенсивно борються за її руку та ногу, щоб вони функціонували. Щоб дівчинка могла ходити,” – говорить жінка.

Вона також пригадала перші хвилини після атаки. Виявилось, що першу домедичну допомогу надав потерпілій працівник одного із закладів, який розташований поруч. Чоловік наклав турнікет на ногу дівчинки, тоді підбіг ще один очевидець російської атаки, який наклав турнікет ще і на руку, в якій був уламок. Тоді поранену Ксенію відвезли в лікарню.

Зазначимо, що 12-річна Ксенія Вербицька в момент удару разом з подругою йшла біля кафе поблизу драмтеатру. До 19 серпня дівчата вночі плели браслети, щоб продати їх та допомогти ЗСУ…

Раніше ми писали: 25 років працював медиком: у Львові помер ортопед-травматолог Лікарні святого Пантелеймона