Відгуки на фільм “Нестримні 4”: чого очікувати від цього бойовика

Світова прем’єра фільму “Нестримні 4” відбудеться вже 22 вересня 2023 року. Кіно вийде в офіційний прокат в Україні, причому на день раніше.

За сюжетом фільму, найманий загін «Нестримні» отримує завдання, яке залучає його до ядерного конфлікту між Росією та США. Нестримні зазнають втрат: Барні Росс виходить з ладу, а Лі Крістмас відсторонений від майбутніх операцій. У команду набирають нових бійців та відправляють на операцію. Але й вони зазнають поразки та потрапляють у полон. Тепер Лі Крістмас повинен сам один пробратися в лігво противника і звільнити команду новачків, принагідно запобігши великій катастрофі.

Нестримні 4
кадр з фільму “Нестримні 4”

Відгуки на фільм “Нестримні 4”

За прогнозами експертів, касові збори четвертої частини “Нестримних” прем’єрного вікенду можуть виявитися навіть нижчими, ніж у «Нестримних 3», які свого часу стали справжнім розчаруванням і найбільшим фінансовим провалом у франшизі.

Продовження екшен-франшизи вийде у широкий прокат вже 22 вересня, але навряд чи глядачі звернуть увагу на цю прем’єру. У той час як аналогічному за жанром фільму «Праведник 3» прогнозують майже 35 млн. дол. касових зборів у прокаті в США, «Нестримні 4» ризикують не заробити і половину цієї суми, що стане найгіршим стартом серед усіх фільмів цієї франшизи.

Раніше, найгірший вікенд показала попередня частина, заробивши на домашньому ринку лише 15,9 мільйона. Очікується, що новий проект заробить від 13 до 18 млн. дол. у США. Виходячи з даних наданих BoxOffice Pro, навіть «Монахиня 2» має подолати позначку 30 мільйонів доларів у свій прем’єрний вікенд. Тим не менш, у фільму «Нестримні 4» є шанси підкорити світовий ринок, адже попередні фільми мали певний фінансовий успіх саме за межами американського кінопрокату.

У день прем’єри у Нестримних майже немає серйозної конкуренції, проте того ж дня виходить комедія із Сетом Рогеном «Дурні гроші», а за тиждень до цього в прокат вирушить трилер «Привиди у Венеції». До того ж фільму потрібно постаратися заробити гроші якнайшвидше, адже через кілька днів очікується прем’єра «Пили 10».

На думку експертів, однією з головних причин потенційного провалу може стати відсутність гучних імен, які регулярно знімалися у попередніх частинах. Арнольд Шварценеггер, Чак Норріс, Джет Лі, Міккі Рурк, Харрісон Форд та Антоніо Бандерас до своїх ролей не повернуться. Брюс Вілліс також не взяв участі через відомі проблеми зі здоров’ям.

До слова на відомій українській платформі kino-teatr.ua за відгуками користувачів стрічка отримала 7,8 з 10 балів.