Рейтинг фільму “Пила 10”: чим здивує стрічка

28 вересня 2023 року франшиза “Пила” повертається на великий екран з новим фільмом “Пила 10”, події якого відбуваються між оригінальним фільмом “Пила” та його першим сиквелом.

Цього тижня MPA надало фільму офіційний рейтинг “R” за… “Сцени страшного кривавого насильства та тортур, а також наявність нецензурної лексики“.

Примітно, що у лістингу MPA у фільму “Пила 10” як альтернативна назва вказано “Пила 2”. Якщо врахувати, що новий фільм значною мірою орієнтований на Пилу, це цілком доречно.

Пила 10
уривок з фільму “Пила 10”

“Сюжет “Пили 10″ розгортається між 1 та 2 частинами франшизи. Хворий і зневірений Джон Крамер вирушає до Мексики на експериментальну медичну процедуру, сподіваючись на чудове зцілення від раку, але виявляє, що вся операція – це афера з метою обдурити найбільш уразливі верстви населення. Озброївшись новою метою, сумнозвісний серійний вбивця повертається до своєї роботи і розправляється з шахраями своїм фірмовим жорстоким способом, використовуючи підступні, божевільні та винахідливі пастки” – йдеться в повідомленні MPA.

Оригінальний фільм “Пила” вийшов на екрани у 2004 році, і ідея про те, що задля загального виживання доводиться йти на тілесні жертви, одразу привернула увагу глядачів. Нестандартний підхід до створення фільму дозволив практично щороку розробляти на його продовженні, аж до 2010 року.

У “Пила 10” знову появиться на екрані Тобін Белл у ролі Джона Крамера та Шоні Сміт у ролі Аманди Янг.

“Пила 10” найдовший фільм франчизи

Під час недавнього інтерв’ю режисер “Пили 10” Кевін Гротерт розповів, що стрічка, схоже, стане найдовшою у франшизі. Точний хронометраж постановник не назвав, але зазначив, що, за відчуттями, картина вийшла довшою за решту частин.

Також Гротерт наголосив, що якщо фільм не довгий, не означає, що він точно буде поганим. У випадку з “Пилою 10” режисер упевнений, що стрічка вийшла чудовою.

Читайте також: Відгуки на серіал “Асока”: чи варто дивитися