“Його має знати вся країна”: боєць із Буковини три доби самотужки утримував позицію, відбиту у росіян

Воїн 92-го батальйону 107-ої окремої бригади Сил ТрО ЗСУ з Буковини з позивним “Мойсей” майже три доби самотужки утримував позицію та корегував вогонь артилерії.

Про це повідомляє служба зв’язків з громадськістю 107 обр ТрО ЗСУ.

“Мойсей” – батько трьох дітей, до війни був фермером, а нині командир відділення.

Перебуваючи на Бахмутському напрямку, відділенню “Мойсея” було визначено завдання зайняти та утримати позицію, відбиту у окупантів штурмовими підрозділами ЗСУ.

Розуміючи те, як важливо утримати визначену ділянку, “Мойсей”, прибувши на позицію та залишившись один, майже три доби самотужки утримував її та корегував вогонь артилерії.

Завдяки його діям та корегуванню були знищені два БТРи та нанесені безповоротні втрати серед особового складу ворога.

“Протягом дня рашисти неодноразово намагалися штурмувати наші позиції, але всі їхні спроби були марними. Після чого вони почали нас щільно крити артилерійським вогнем. Вогонь був настільки потужним, що мене в окопі від вибухової хвилі підкидало, як вареника у мисці. Майже всіх побратимів поранило, їх евакуювали. Заміна через щільність вогню дійти не мала змоги, тому я, зваживши обставини, вирішив залишитися, корегувати вогонь нашої артилерії та утримувати позицію самостійно, допоки не підійде заміна та підкріплення”, – розповідає “Мойсей”.

Читайте також: Снайперка ССО: “Рано чи пізно ми закінчимося. Загинемо, або будемо списані після поранень”