Близькі Ніни Матвієнко натякнули на причину її смерті: всі подробиці

Вчора, 8 жовтня 2023 року, стало відомо про смерть легендарної української співачки Ніни Матвієнко. Вона померла у віці 75 років, всього за кілька днів до дня народження.

Дочка артистки Тоня тільки повідомила про смерть матері, проте причину розкривати не стала. А ось зіркові подруги знаменитості все ж натякнули, чому Ніна Митрофанівна пішла з життя так рано.

Співачка Анжела Рудницька в недавньому інтерв’ю розповіла, що останнім часом Ніна Матвієнко боролася з хворобою. Вони про це дізналися зовсім недавно, тому що Матвієнко намагалася приховати свою недугу. Навіть коли артистка потрапила в лікарню, подруги не змогли її відвідати, бо артистка не хотіла, щоб її бачили слабкою.

“Вона стільки всього пережила і вистояла… Ми, її друзі, дізналися про хворобу відносно недавно. Мовчали, бо вона не хотіла показуватися слабкою. Я хотіла приїхати в лікарню, але Тоня сказала, що мама не хоче, щоб її бачили такою”, – поділилася Рудницька.

Недавно пережила дві операції

А ось народна артистка України Валентина Ковальська розповіла, що Ніна Матвієнко нещодавно пережила дві операції – на нирках і підшлунковій.

Крім того, після операцій артистка вислала подругам фото, на якому постала з коротким волоссям. Вони поцікавилися, що стало причиною для таких змін. Однак Матвієнко запевнила їх, що все добре, просто їй набридло довге волосся.

Похорон Ніни Матвієнко

Прощання з Ніною Митрофанівною відбудеться у середу, 11 жовтня, у приміщенні Національної філармонії України в місті Києві. Поховають артистку на Звіринецькому кладовищі. Попрощатися з Матвієнко можна буде з 11:00 до 13:00.

Читайте також: У боях з окупантами загинув чемпіон України з боксу (ФОТО)