Фільм “Наполеон” 2023 року: чи варто дивитися

Фільм “Наполеон” розповідає про життя французького імператора Наполеона Бонапарта, його завоювання і взаємини з дружиною Жозефіною (Ванесса Кірбі). Фільм отримав рейтинг R (заборонено для дітей) за сцени насильства та сексу.

Що варто знати про фільм “Наполеон”

Шанувальники Хоакіна Фенікса та Ванесси Кірбі обговорюють нові кадри з фільму «Наполеон», які опублікував журнал «Емпайр». Грандіозний історичний блокбастер знімає режисер Рідлі Скотт. Знаменитого полководця грає Хоакін Фенікс, а роль його дружини Жозефіни дісталася Ванессе. Весь сюжет будується саме навколо взаємин цієї визначної пари.

Кірбі розповідає, що у діалогах використовувалися слова з офіційних документів, які зберігаються в архівах. Так, основою для сцени розлучення стали матеріали з церкви, в якій насправді відбувалося справжнє розлучення.

Фенікс доповнює розповідь напарниці, відзначаючи, що актори намагалися постійно дивувати один одного, привносити у всесвітньо відому історію нові, свіжі ноти, щоб позбавити образ Наполеона від штампованих кліше.

Головні герої фільму також висловили свою думку про реальне кохання Наполеона та Жозефіни. Так, Хоакін не впевнений, чи можна назвати стосунки корсиканця та його фаворитки справжнім коханням:

«Швидше це нескінченний виклик, який вони кидали один одному. Можливо, на цьому й будувалася їхня пристрасть».

Фенікс поділився з журналом та іншими подробицями про фільм. Він розповів, що Рідлі вже давно пропонував йому об’єднатися та створити новий шедевр.

Зірки вже працювали разом у «Гладіаторі» – першому великому проекті актора. Після цього Рідлі пропонував Феніксу ролі в кількох фільмах, але Хоакін не бачив себе в них, тому відмовляв, чекаючи чогось грандіознішого. І нарешті дочекався.

Наполеон 2023
кадр з фільму “Наполеон” 2023 року

Світова прем’єра цього фільму очікується 22 листопада 2023 року. Кількість переглядів трейлера показала неабиякий інтерес до цієї історії. У фільмі тісно переплетені теми кохання та війни, а також особистої трагедії завойовника.

Ми вважаємо, що любителям фільмів з історичним наповненням буде цікаво переглянути цю картину, тому радимо вам її подивитися.