“Нікому не відмовляв в допомозі. До нього тягнулися люди”: в останню путь проведуть сміливого Героя з Чернігівщини

5 лютого в останню путь проведуть сміливого Героя з Чернігівщини Силіна Сергія. Воїн загинув 27 січня 2024 року під Мар’їнкою.

Про це пише Куликівська селищна рада, передає “Це моя Україна“.

“Завтра 05 лютого, о 13.00 в Катерининській церкві міста Чернігова проведуть в останню путь загиблого воїна, жителя села Горбове – Силіна Сергія Анатолійовича.
Сергій Анатолійович народився 20.01.1970 року в м.Чернігові. Закінчив школу № 14. Пішов навчатися в професійне училище №18.Здобув професію будівельника.
З 1988 по 1990 роки служив в армії. Був одружений. Народилася донька. Жив і працював в місті Чернігові. Сімейне життя, на жаль, не склалося. Згодом переїхав в село Горбове. Працював на комбікормовому заводі.
У молоді роки брав участь у футбольних змаганнях за збірну села. Любив природу, був завзятим рибалкою. Доля його не балувала, але він ніколи не нарікав на життя. Був світлою і доброю людиною. Нікому не відмовляв в допомозі. До нього тягнулися люди. Мав багато друзів. Серед свого оточення він відрізнявся інтелігентністю, ерудованістю, харизматичністю. Читав книжки. З ним можна було спілкуватися на будь – які теми.
Восени 2023 року був мобілізований. Загинув 27 січня 2024 року під Мар’їнкою.
Вічна пам’ять Герою, який віддав життя за Україну!” – йдеться на сторінці Куликівської селищної ради.