МОЗ допомагає Новинському боротися з COVID-19 в Україні

Міністерство охорони здоров’я продовжує консультувати і допомагати благодійному Фонду Вадима Новинського в питаннях закупівлі й постачання обладнання для лікарень у рамках боротьби з поширенням COVID-19.

Про це повідомляє Це моя Україна  з посиланням на телеграм канал Коронавірус_інфо

Як ідеться у повідомленні: Сьогодні в Україну з Китаю прибула чергова партія медичного обладнання та засобів захисту медиків для боротьби з епідемією. До цієї поставки ввійшли 10 високоякісних апаратів штучної вентиляції легень General Electric, кілька тисяч одиниць костюмів біозахисту та захисних екранів для медпрацівників. Обладнання найближчим часом буде розподілене в регіональні медичні заклади Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Херсонської та інших областей України. Загалом цього та наступного тижня до України буде доставлено 10 тисяч костюмів біозахисту та 10 тисяч захисних екранів.

?Раніше Фонд та підприємства Смарт-холдингу вже придбали 10 апаратів штучної вентиляції легень, 10 боксів для транспортування хворих, 3 стаціонарні діагностичні ПЛР-лабораторії, майже 1 млн медичних масок та інші ЗІЗ. Також у Південній Кореї придбано 100 тисяч високоточних ПЛР-тестів. Вони розподілені по спеціалізованих лабораторіях МОЗ усіх областей.

Всього у рамках цієї співпраці для боротьби з епідемією COVID-19 в Україні вже виділено більше 100 мільйонів гривень на закупівлю обладнання для лікарень та засобів індивідуального захисту для медичних працівників та населення.

admin

Читайте попереднє

У Запоріжжі неповнолітні зірвали прапор України і знімали це (ВІДЕО)

Читайте далі

Загиблі військові квітня: історії та обличчя героїв