Кидала та дусила дитину, в мережі з’явилось відео з дитсадка де загибла дитина

Стали відомі подробиці смерті однорічної дитини в запорізькому «дитячому садку». З слабкими нервами не дивитися. Адвокат сім’ї загиблої Олесі виклав в мережу відео з камер спостереження.

Тимур Мамедов повідомив, що псевдовоспітатель затримана слідчими органами на підставі обґрунтованої підозри у вбивстві, вчиненого щодо малолітньої дитини (п.2 ч.1 ст. 115 КК України).

Вихователь Ірина зав’язала дитині на обличчя подушку і віднесла в іншу кімнату, де залишила маленьку Лесю на 10 хвилин без уваги тільки через те, що дитя плакало.

Після настання смерті дитини вона спотворила і приховала численні факти від слідства, видалила відеозапис камер спостережень. Дивом частина відео залишилася.

Хочемо зауважити, що псевдосадік працював довгі роки, негативних відгуків не було. Мамі Лесі вихователь сказала, що має педагогічну і медичну освіту. А також продемонструвала сертифікати, нібито дають право їй на таку сферу діяльності. Навіть страшно уявити, скількох дітей так “заспокоювали” подушкою!

Співчуваємо батькам і близьким! Сил і здоров’я!

Ми всі не раз стикаємося з тим, що залишаємо своїх дітей з незнайомими для нас людьми – перший раз з нянею, покладаючись на рекомендації, або з аніматорами.

Будьте обережні і уважні! Бережіть себе!

https://www.facebook.com/teymur.mamedov.737/videos/3187554784706232/

Нагадуємо, як ми вже повідомляли раніше: “Дівчинка сильно плакала і рвала”: у приватному садочку в перший день відвідин померла дитина.