“Велика кількість нових хворих”: на Львівщині знову продовжили карантин

Карантин у Львівській області і Львові знову продовжили, щонайменше до 12 червня. Також обіцяють послабити карантин, як тільки показник інцидентності становитиме менше 12.

Про це заявив заступник голови ЛОДА Тарас Грень, повідомляє “Це моя Україна“.

За словами Тараса Греня, єдиною причиною, чому карантин не послабили, стало те, що у Львові показник інцидентності становить понад 32%.

Як зазначив директор департаменту охорони здоров’я ЛОДА Орест Чемерис, інші показники дозволяють послабити карантин, зокрема заповненість ліжок у лікарнях області становить лише 22,7% із 50% максимальних. Керівник обласного лабораторного центру каже, що на Львівщині почали більше тестувати й це дозволяє побачити реальну ситуацію з хворими в області. Водночас він закликав львів’ян не нехтувати умовами карантину, інакше кількість хворих і надалі зростатиме, а карантин – знову продовжуватимуть.

Голова ЛОДА Максим Козицький каже, що Львівська ОДА звернулася до Кабміну з проханням дозволити послаблювати карантин в окремих містах чи районах, що дозволить відновити там роботу фітнес-центрів та запустити регіональні перевезення. Також він додав, що просить місто посилити карантин, адже вогнищем поширення коронавірусу є Львів.