“Якби ці мери, стали президентом, прем‘єром та головою ВР, то Україна б процвітала”- професор київського університету

Професор Київського національного університету ім. Т. Шевченка, академік, доктор наук, заслужений працівник освіти Петро Масляк запевняє, що націоналізм – це добре. Як приклад він наводить три міста – Івано-Франківськ, Хмельницький і Тернопіль, які визнано найкращими для життя в Україні.

Про це повідомляє Твоя Україна, передає “Це моя Україна“.

Петро Масляк переконаний, якби ці мери, які є українськими націоналістами, стали прем‘єр-міністром, президентом та головою ВР, то життя в Україні налагодилося б:

“У нас у трьох обласних центрах – Івано-Франківську, Тернополі і Хмельницькому мери націоналісти. І всі три міста визнані найкращими для життя в Україні. В усіх них будується найбільше житла на душу населення. Випадково? Ні. Якби у нас був колективний розум, то один би з них нині був Президентом, інший прем’єром, а ще один Головою Верховної Ради. І в нас всі б міста і села були такими як Івано-Франківськ. Але ж ні. Ми голосуємо за бариг і блазнів. А потім плачемо і проклинаємо їх. Себе треба проклинати. Бо нам дурять голову, як малим нерозумним дітям, що націоналізм це погано. Український націоналізм, звичайно. А ось єврейський, угорський, московський, болгарський і всі інші – націоналізми хороші.

Та зрозумійте, нарешті, що всі люди націоналісти. Просто якщо хтось в Україні виступає проти націоналізму, то він реально проти українського націоналізму, так як він є націоналістом московським, єврейським, польським, угорським тощо. Второпали, нарешті? Чи треба і далі продовжувати ліквідацію національної неграмотності?”
12022516 1482101228785252 4338091505313851246 o 1024x683 1 800x534 1