Завершено розслідування стосовно прикордонників, які затримували М. Саакашвілі

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора завершено досудове розслідування стосовно двох колишніх посадових осіб Державної прикордонної служби України за фактом перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу (ч.2 ст.365 КК України).

Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора

За даними слідства, колишні посадовці причетні до організації та здійснення у 2018 році незаконного затримання М. Саакашвілі під час його реадмісії до Республіки Польща.

Стосовно інших високопосадових осіб органів державної влади та правоохоронних органів, причетних до вчинення вказаного кримінального правопорушення, розслідування триває.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснюється слідчими Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань.

Читайте також: Саакашвілі: “Ніякої окремої програми Саакашвілі не існує”

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.