На Хмельниччині втопився 9-річний Артемчик з Золочева

У Нетішині, що на Хмельниччині втопився 9-річний хлопчик з Золочева, який приїхав до бабусі. Про це інформує Виконавчий комітет Нетішинської міської ради.

Про це повідомляє Zolochiv.net

“11 червня, 9-річний хлопчик разом зі своїм молодшим братом та повнолітньою сестрою купалися на Горині біля старого млина. Під час відпочинку дитина впала у воду і потонула. Відомо, що братики приїхали до бабусі з Львівської області.
Закликаємо батьків пильно слідкувати за своїми дітьми та бути обережними на воді”, – повідомляє Відділ з організаційних питань апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради.

“11 червня о 17:12 на пункт зв’язку 8 Державної пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення від громадянки 2001 р. н. про те що, під час купання у річці Горинь втопився її двоюрідний брат 2010 р. н. Рятувальники спільно з місцевими водолазами-волонтерами обстежили поверхню річки та підводну акваторію дна. О 18:05 тіло хлопчика було знайдено та доставлено на берег”, – інформує 3-й Державний пожежно-рятувальний загін м. Нетішин.