“Вчать гомосексуалізму і мастурбації”: українці обурені новим підручником для 10-річних діток

В інтереті розгорілося обговорення підручника для дітей віком 10-13 років, який розповідає про статеве життя “по-особливому”. Книга пояснює дітям, зокрема, що таке мастурбація та одностатеві стосунки, наголошуючи, що це абсолютно природні речі.

Про це зазначили на сторінці “Християнський консерватизм”, оприлюднивши фото сторінок з відповідного видання, передає “Це моя Україна“.

“Із “виховної” книжки для дітей віком 10-13 років. Ні, це не страшилки про “Гейропу”. Це реалії сучасної України”, – йдеться в дописі.

ng

Багато людей обурюються такаю книжкою і говорять про порушення моральних норм.

В коментарях люди пишуть наступне:

“Саме цього й добиваються ті “соціальні інженери”: масово зробити наших дітей сексуально залежними. Тоді вони – податливий матеріал для будь-яких подальших експериментів. Сексуально залежні не думають ні про Бога, ні про Батьківщину, ні про патріотизм. ні про культуру… Вони стають ідеальним “стадом” для “нового світового порядку” й самознищуються: ті сексуальні практики є НЕПЛІДНИМИ, й сексуально залежні вимирають в першому поколінні. Чи ми будемо на це мовчати і просто приймемо ті злочинні експерименти?”