Україна відкрила усі пункти пропуску на кордоні з країнами ЄС, але не всюди поки ще пропускають

Українська сторона відкрила усі пункти пропуску на кордоні з країнами ЄС та Молдовою, повідомив під час відповідей на запитання керівник управління організації прикордонного контролю Адміністрації Держприкордонслужби Юрій Лисюк.

Про це повідомляє Кабінет міністрів України на своєму сайті, передає “Це моя Україна“.

Юрій Лисюк наголосив, що український Уряд розпорядженням від 20 травня відновив роботу усіх пунктів пропуску на кордоні з країнами ЄС та Молдовою.

Але фактично функціонують лише ті пункти пропуску, де відновили роботу суміжні сторони. Юрій Лисюк нагадав, що цього тижня відновлено роботу ще двох пунктів пропуску після відповідних рішень влади сусідніх країн. Так, з 16 червня у пункті пропуску «Шегині», що на кордоні з Польщею, знову почали пропускати автотранспорт, а з 17 червня з’явилася можливість перетинати українсько-румунський кордон у пункті пропуску «Солотвино».

Начальник управління наголосив, що як тільки уповноважені органи країн ЄС та Молдови приймуть рішення про відновлення роботи пунктів пропуску на кордоні з Україною, Держприкордонслужба готова забезпечити такий пропуск зі свого боку.

Нагадаємо, з 17 червня поновлено пропуск пасажирських автобусів через державний кордон України.