Молитва за відвернення стихійних лих

В ці дні значна частина нашої країни зазнала стихіних лих: три людини вже загинуло, підторлено сотні будинки простих людей, зруновано дороги. На жаль, негода поки не вщухає, тому давайте помиломися, щоб поскоріші закінчилися ці зливи і ніхто не постраждав. Молитва допомагає, головне щиро молитися.

Молитва за відвернення стихійних нещасть
(вогню, голоду, пошесті, повені, посухи тощо).

О всемогутній Творче і Господи, Небесний Владико, що всім світом правиш і в Своїй правиці всю владу тримаєш, будь до нас милостивим. Прихилися до молитви нашої щирої й охорони нас, Боже, від усякого зла й нещастя. Охорони наші хати, Всеблагий, і наші будинки, і наше майно, і господарство, і нас самих від вогню палючого. Охорони наш народ український від голоду страшного й від пошесті та мору великого.

Охорони ниви й луки наші, Господи, від граду, бурі несподіваної, від зливи й повені всезаливної і від посухи всеруйнівної. Дай, Господи Милосердний, нехай збережуться наші хати й наше майно, і наше господарство і ми самі цілі. Нехай не забракне нам хліба святого для людей і паші для худоби, нехай не згинемо смертю страшною в хворобах заразливих, нехай ниви, городи й луки наші красуються багатим врожаєм у добру весну, спокійне літо й погідну осінь, щоб могли ми в здоров’ї та спокої жити, працювати й плоди своєї праці збирати, Тебе, Небесний Владико, славити й Тобі Єдиному поклонятися. Амінь