Віктора Ющенка пропонують призначити головою Національного банку України

Зовсім недавно з посту глави  Національного банку України пішов його очільник Яків Смолій.

Не пройшло і тижня, а на сайті глави держави з’явилася петиція з пропозицією щодо кандидатури Віктора Ющенка на посаду голови НБУ.hC7Nu1znUzEUIsVJw6kdbhFzGx5UN7Jcnyq0eOIj

“Шановний Володимир Олександрович, враховуючи надзвичайно високий рівень довіри суспільства до Ющенка Віктора Андрійовича та ефективні управлінські якості, прошу у відповідності зі ст. 18 Закону України “Про Національний банк України” внести на розгляд Верховної Ради України подання про призначення на цю посаду Ющенка В. А. Віктор Андрійович Ющенко — є найкращою кандидатурою на посаду Голови Національного Банку України, оскільки має досвід управління банківською системою в кризовий час.

По суті, саме Віктор Андрійович Ющенко є засновником банківської системи України та автором грошової реформи, яка врятувала Україну від дефолту.

Ми, підписанти цієї петиції, глибоко переконані, що за роки своєї діяльності Ющенко В. А. проявив себе як досвідчений фахівець у банківській сфері, тому в цей важкий час він є єдиним кандидатом, який зможе ефективно управляти діяльністю Національного Банку України.”, – зазначає автор петиції Максим Верес.

Читайте також: Україна не буде ніколи покорена, доки не вбито українську мову. – Ющенко.