ДБР повідомило про підозру, прикордоннику який пропустив Порошенка на Мальдіви

Слідчими ДБР, за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора було повідомлено екс начальнику однієї з військових частин ДПС України. Його підозрюють у сприянні незаконному переправленню осіб через державний кордон України (ч. 2 ст. 332 КК України).

Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора

Як повідомляється на сайті ОГП, що у січні 2018 року вищезгаданий начальник військової частини надав незаконну вказівку підлеглим військовослужбовцям на незаконний пропуск через кордон України, всупереч існуючого порядку, поза пунктом пропуску, Президента України та осіб, що його супроводжували, на відпочинок на Мальдіви.

Також зараз слідством встановлюється можлива причетність цього військовослужбовця та інших осіб з числа керівництва Державної прикордонної служби України і Управління державної охорони України до аналогічних злочинів.

Також у повідомлені ідеться, що на даний момент слідство встановлює усіх осіб причетних до створення, використання та організації каналу в державному кордоні України.

Нагадуємо: Суд дозволив ДБР примусово привезти Порошенка на допит за 43 картини

Якщо буде доведена вина, підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 7 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.