Україна очолила антирейтинг за кількістю нових випадків на COVID-19 у Європі. Що буде з виїздом за кордон?

Вчора, зафіксовано 807 нових випадків COVID-19 в Україні. З таким результатом, наша країна стала лідером у Європі за кількістю нових захворювань на коронавірус.

Про це пише OBOZREVATEL.

Серед всіх інших країн Європи найбільше випадків зафіксовано у Франції – 663, Великій Британії – 630, Румунія – 555 та Швеція – 514.

У зв’язку з тим що в Україні велика щоденна кількість нових випадків багато країн можуть заборонити вїзд українцям до їх країн.

На даний момент для українців відкриті 23 країни світу: Туреччина, Сербія, Албанія, Північна Македонія, Чорногорія, Білорусь, Великобританія, США, Мексика, Єгипет, Туніс, Республіка Корея, Ірак, Іран, Афганістан, Південний Судан, Ефіопія, Сомалі, Кенія, Замбія, Танзанія, Бурунді, Сейшельські острови.

Також громадяни України можуть вільно подорожувати в емірат Дубай. Ще кілька країн повинні були відкритися для українців з червня, але в підсумку відклали рішення. З частиною країн Україна продовжує вести переговори. Всю актуальну інформацію щодо того, які країни відкриті/закриті для в’їзду або транзиту громадян України, можна дивитися за посиланням.

Також з актуальною інформацією на 9 липня 2019 року можете ознайомитися за допомогою карти:
frrrrf

Читайте також: у  Польщі появилась петиція, щоб впускали українців без проходження карантину.