“Сепаратизм на Закарпатті” – збирали підписи за відділення від України

Контиррозвідники Служби безпеки України припинили на Закарпатті діяльність групи осіб, яка містить ознаки складу злочину передбаченого ч. 2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України.

Про це повідомляє Це моя Україна з посиланням на СБУ

Інформація яку здобули у СБУ, свідчила, що залучили громадян України до втілення стратегій оскарження в міжнародних інституціях результатів Тріанонського мирного договору. Згідно з яким у 1920 році від Королівства Угорщина відійшли території, у тому числі частина земель сучасної Закарпатської області.

В рамках крим. провадження, яке розпочали слідчі СБУ, задокументовано факт використання представниками іноземних організацій громадянина України для збору підписів мешканців області на підтримку петиції щодо скасування умов Тріанонського мирного договору.

Правоохоронці провели експертизу та з’ясували, що бюлетні які використовувались злочинцями для анкетування Українців, містять ознаки складу злочину передбаченого ч. 2 ст. 110

Читайте також В мережі розказали, як живе хлопчик з іменем Янукович (ФОТО)

Організатору даного анкетування слідчими СБУ повідомлено про підозру. Йому обрано міру запобіжного заходу. Перевіряється інформація щодо можливої причетності до антиукраїнської діяльності інших осіб та організацій.