Угорщина посилює обмеження на кордоні, з 15 липня забороняють в’їзд з України

Уряд Угорщини прийняв рішення посилити обмеження щодо мандрівок через державний кордон. Дане рішення прийняли, після спалаху випадків Covid-19 у сусідніх країнах. Відповідно в’їзд з України заборонять, бо Україна входить до країн “червоної зони” поширення коронавірусу.

Інформує Це моя Україна з посиланням на Укрінформ

“Угорщина запроваджує нові обмеження на транскордонні поїздки вже з наступної середи, щоб не допустити поширення коронавірусу після спалаху нових випадків захворювання у кількох сусідніх країнах”, – йдеться у повідомленні.

В неділю керівник адміністрації голови уряду країни Гергей Гуляш повідомив,  на онлайн-конференції, що нові обмеження необхідні для стримання коронавірусу “поза межами країни”, щоб уникнути повторного запровадження внутрішнього карантину.

Відповідно до нових правил, громадяни Угорщини, які повертаються з країн підвищеного ризику, повинні будуть пройти медичні перевірки на кордоні, їм зобов’язані також пройти 14 карантинний день, навіть якщо вони не інфіковані на коронавірус. Цього можна буде уникнути лише за допомогою двох негативних тестів COVID-19, зроблених протягом попередніх 5 днів, зазначив Гергей Гуляш.

Аналогічно ситуація з іноземцями, які приїжджають з країн “жовтої зони”, натомість тим, хто їхатиме з “червоних” країн, буде заборонено в’їзд до Угорщини.

Такі країни, як Албанія, Косово, Чорногорія та Україна, належать до червоної категорії поруч з деякими іншими державами.

Сербія, Болгарія, Португалія, Румунія, РФ, Швеція та Велика Британія належать до країн, визначених як “жовті”, поїздки з Хорватії – популярного місця відпочинку для угорців – поки що здійснюватимуться без яких небуть обмежень.

Перелік країн буде періодично змінюватись.

Читайте також “Сепаратизм на Закарпатті” – збирали підписи за відділення від України

Транзитні та вантажні поїздки, а також ділові поїздки звільнені від застосування нових обмежень, але перевірки стану здоров’я все ж можуть проводитися.

В Угорщині, чисельність населення якої складає близько 10 мільйонів осіб, наразі зафіксовано 4 234 випадки COVID-19 та 595 смертей внаслідок пандемії.