Прагу визнали найкращою в Чехії, а Львів краще від Гданська – Emerging Europe Awards 2020

Першим в рейтингу Business Friendly Cities Perception 2020 (рейтинг міст, сприятливих для бізнесу), складеному для Центрально-Східної Європи цьогоріч опинився Будапешт.

Інформує Це моя Україна з посиланням на Yavp.pl

Взагальному рейтинг оцінював умови для ведення бізнесу та умови для проживання людей. Дану оцінку проводили в 75 європейських містах та агломераціях у яких населення з понад 200 тисяч осіб. Всього було 8 категорій.

На першому місці експерти поставили Будапешт, на другому місці за оцінками експертів стоїть Прага. На почесному третьому місці знаходиться Варшава. На 9-му місці опинився Гданськ, який продемонстрував кращий результат за інші польські міста – Лодзь, Краків, Вроцлав, Бидгощ, Познань, Люблін, Гдиня.

Цікавим фактом являється те, що між Варшавою та Гданськом, на 6-й позначці, закріпився український Львів. Він показав найкращий результат серед інших оцінюваних експертами українських міст.

Якщо подивитися по окремих категоріях, то найкращі результати Варшава продемонструвала в категоріях “Інфраструктура та комунікація” (1 місце), “Бренд” (3 місце), “Підтримка місцевої влади” (3 місце), “Басейн талантів” (5 місце). Натомість польський Гданськ поставили на 3 місце в категорії “Якість життя” й на 4 місце в категоріях “Бренд”, “Бізнес клімат”.

Читайте також В Чехії підпалили авто відомому громадському активісту з Закарпаття

А от український Львів посів почесне 2 місце в категорії “Економічний потенціал” та став третім у категорії “Підтримка місцевої влади”.