“Ногами топталися по голові і жорстоко добивали”: подробиці вбивства боксерами хлопця під Києвом

На днях у Бородянці, що під Києвом провели в останню дорогу Миколу Овдієнка. Молодого хлопця жорстоко побили боксери, як наслідок він помер. Цілий місяць хлопець пролежав у комі, проте ескулапам не вдалось врятувати Миколу. Полісмени оголосили підозру тільки одному нападнику, хоча друзі і рідні потерпілого кажуть, що били його кілька людей.

Інформує Це моя Україна з посиланням на Obozrevatel .

Трагічна подія трапилася ще 7 червня на свято Трійці, тоді в селі відбувалася місцева дискотека де зібралася молодь.

“Прямо на танцполі група боксерів 89-90 років народження з інших сіл Пісківка і Бабінців побили хлопця, який був у компанії з Миколою. І потім вони кинулися тікати, сховалися в своїй машині. Микола з двома друзями вибіг за ними, хотіли поговорити. На іншій стороні стояли ще одні спортсмени з села Бабинці. Вони кинулися на допомогу боксерам. І поки розбиралися один із них ззаду вдарив Миколу по голові, він упав і вдарився потилицею. Потім вони його били ногами”, – говорить про ці події друг  Миколи Артем Лисенко.

У цьому всьому галасі не побачили, що Микола лежить на землі без свідомості. На тілі Миколи виявили чмсленні травми і гематоми. Артем Лисенко також зазначає, що його друга били дуже жорстоко і добивали ногами вже лежачого. Хоча його било багато людей, підозру висунули тільки одному 19-річному хлопцю.

До речі усі четверо хлопців, які брали участь у побитті хлопця і далі на волі. Зазначається, що вони є вихованцями Пісківського спортивного центру.

В поліції у свою чергу пояснуюють, судді який міг би обрати запобіжний захід не виявилося. Адже один суддя у відпустці, а інший на лікарняному.

Підозру пред’явили одному хлопцю, оскільки досудове слідство дійшло до того, що саме удар був смертельним для Миколи.

Батьки Миколи в розпачі і у сльозах

“Він був у нас єдиним сином. Ми з дружиною так сподівалися, що на старості років у нас буде кому допомогти. І ось так безглуздо він загинув”, – розповідає батько загиблого.

“До них прийшов свідок, хлопець, який був із сином тоді. Його теж ударили. Він дав свідчення. Розповів, хто перший ударив. А потім став розповідати, як добивали інші. Але слідчий не захотів слухати. Йому одного винного цілком достатньо, інші йому не потрібні. У лікарні хірург, який робив операцію на голові сина, сказав, що в своїй практиці вперше таке бачить. У головному мозку було просто місиво! Це як вони добивали його ногами, кажуть, що навіть топталися по голові”, – додає батько Миколи.

На даний момент справу передають до Головного слідчого управління поліції Київської області. Тато загиблого сподівається на справедливе покарання всіх, хто брав участь у вбивстві його сина.

За словами батька загиблого, двоє з учасників уже зникли.

“Правда, за кордон наче ще не встигли втекти, зараз це складно, але один із них уже в Запоріжжі, інший іще десь”, – зазначає пан Микола (батько померлого).

Наразі триває слідство. Місцеві сподіваються на справедливе розслідування і покарання винних.