“Вдячний Бужанському. Захищаю мовне різноманіття в Україні”: Брагар про російську мову в школах

Скандальний нардеп Євген Брагар, який раніше пропонував пенсіонерці продати собаку, щоб заплатити за комунальні, став на захисту російської мови.

Так, народний депутат виступає за прийняття так званого законопроекту “Бужанського”, який передбачає скасування обов’язкового навчання у школах українською мовою.

Відповідну публікацію він зробив на своїй сторінці у фейсбук, інформує “Це моя Україна“.

У своєму дописі Євген Брагар пише наступне:

“Доброго дня, шановні підписники!

Як відомо, завтра до сесійної зали буде винесено проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України, щодо навчання державою мовою в закладах освіти №2362. Законопроект передбачає відтермінування переходу російськомовних шкіл на українську на три роки. Зауважу, що законопроект не передбачає скачування переходу на українську мову викладання, а синхронізацію зі школами, де мовою викладання є мова Європейського Союзу.

Цей законопроект викликав хвилю обурення зі сторони прихильників курсу на Армавіру, відповідно завтра зранку відбудеться масова акція протесту осіб, однією з головних цінностей для яких є можливість дискримінувати іншу особу за мовною ознакою.

Для тих, хто слідкує за моєю діяльністю та моєю політичною позицією не буде сюрпризом, що я підтримаю цей законопроект, оскільки послідовно захищаю мовне різноманіття в Україні.

Разом з тим всередині фракції встановлено вільне голосування з цього приводу, саме тому я не маю жодних ілюзій щодо імовірності прийняття цього законопроекту. Це буде найкращим приводом показати хто з фракції прагне зміни курсу минулого Президента та демонтажу його дискримінаційної гуманітарної політики, а хто є послідовним адептом секти 25%.

Окрему вдячність хочу виразити своєму колезі Максиму Бужанському за поданий законопроект та послідовну позицію.”

ffffff

Нагадаємо, це вже не перша антиукраїнська позиція цього депутата. Так, недавно він вніс пропозицію щодо скасування вивчення історії України в 5 класі.