Відійшов до Господа відомий єпископ греко-католицької єпархії Мілан Шашік

Про сумну подію, смерть владики повідомило “Радіо Марія”. Також про це пише спільнота “Греко-католицьке Закарпаття” в соціальній мережі Facebook.

Інформує Це моя Україна з посиланням на Закарпаття онлайн

Сьогодні ввечері, 14 липня, на 68 році життя пішов у вічність правлячий єпископ Мукачівської греко-католицької єпархії Мілан Шашік.

Владика Мілан Шашік очолював Мукачівську греко-католицьку єпархію як Апостольський Адміністратор від 12 листопада 2002 року, а 17 березня 2010 владика Мілан був призначений правлячим єпископом-ординарієм.

Автобіографія: Народився 17 вересня 1952 р. в Словаччині. Після закінчення школи вступив до Згромадження Місіонерів, вивчав філософсько-богословські предмети в Братиславській семінарії, і в 1976 році прийняв священиче рукоположення.

Виконував різні душпастирські обов’язки а також відповідальні служіння в Згромадженні. Після навчання у Римі, де здобув ліценціат з богослов’я духовності, протягом шести років працював в Апостольській Нунціатурі в Києві, а також душпастирював на Закарпатті.

Після призначення Апостольським Адміністратором Мукачівської греко-католицької єпархії, 6 січня 2003 року владика Мілан Шашік отримав архиєрейське рукоположення з рук Папи Івана Павла ІІ.