Ніякої ізоляції і тестів: Україна спростила поїздки за кордон, названо країни

Літо цього року тримає на сторожі всіх туристів та заробітчан. Інформація про можливість потрапити за кордон, а потім повернутися назад на Україну змінюється на стільки швидко, що планувати дуже важко.

На даний момент пандемії коронавірусу існує «червона» і «зелена» зона, яка і визначає можливість потрапляння громадян в певні країни. «Червона» зона передбачає двотижневу обсервацію або самоізоляцію, або проходження тесту на коронавірус.

Сьогодні Кабмін переглянув показники розподілу на «червону» і «зелену» зони. Тепер число активно хворих на COVID-19 може становити до 55 на 100 тисяч населення, що на 15 осіб більше попереднього показника.

Про це повідомляє “Це моя Україна” з посиланням на “Європейську правду”.

На засіданні міністр охорони здоров’я України Максим Степанов повідомив, що рівень 40 осіб на 100 000 населення був встановлений, коли в Україні показник активних випадків був 37, а на даний момент він становить 62 людини на 100 тис. Населення. Таким чином число активно хворих збільшили до 55.

Виходячи з цього, українські туристи, повертаючись з Єгипту і Албанії не проходять тестування, обсервацію і самоізоляцію. Також незабаром очікується перехід в «зелену» зону Чехії, Болгарії, Пакистану, Бангладеш, Гвінея-Бісау, Сальвадора.

Але також важливо підкреслити, що постанова уряду поки що не вступила в силу.