Суд у Польщі виніс вирок трьом українцям, через вбивство в Гожуві

Трьом громадянам України суд у місті Гожув Великопольський, виніс вирок у кримінальному проваджені про вбивство громадянина Польщі.

Повідомляє Це моя Україна з посиланням на Yavp.pl

Двом братам 23-річному Денису Х. та 25-річному Олександру К. суд призначив по 1 року 8 місяців в’язниці. Проте 23-річний Юрію К. отримав 2,5 роки буцегарні. Саме останній згаданий Юрій К. під час бійки використав ніж. Також повідомляється, що кожен з засуджених має сплатити по 5 тисяч злотих.

Читайте також У Польщі жорстоко вбили молоду українку: у жінки залишився малесенький синочок

Конфлікт, внаслідок якого судили українців відбувся у Гожуві Великопольскому в 2019 році на Великдень. Один із засуджених перебував у магазині, де його почали провокувати четверо місцевих жителів. Слідство з’ясувало, що один із поляків під час словесної перепалки вдарив громадянина України в лице.

Після чого українець направився додому. Вдома разом з братом та ще одним другом вони вирішили помститись. Троє українців пішли до даного магазину де побачили кривдників вищезгаданого українця. Між ними завязалась бійка, в ході якої один з українців застосував ножа. Одному з поляків завдали важкого поранення, внаслідок якого він помер через три дні в лікарні.