Вбив бо не допомогла знайти роботу – подробиці вбивства українки в Польщі

Нагадуємо вбивство 26-річної українки сталось 14 липня, в житловому будинку в Пулавах, що в Люблінському воєводстві. Наразі стали відомі мотиви такого жахливого вчинку.

Інформує Це моя Україна з посиланням на in Poland

Вбивця 45-річний Іон Б. вбив дівчину з України, яка проживала по сусідству, бо вона не допомогла йому знайти сезонну роботу.

Між собою вони були знайомі. Проживали за однією адресою. Жили в місті Пулави і працювали разом на заводі з переробки фруктів та овочів у гміні Вонвольниця.

Дівчина допомагала злочинцю з працевлаштуванням. Як повідомили спільні знайомі, житель Молдови не виконав своїх зобов’язань, також він часом бував агресивним. Майя більше не хотіла відповідати та поручатись за нього. Тому відмовилась шукати для нього нову роботу.

Вбивця був дуже розлюченим, затягнув дівчину в будинок, де кинувся на Маю з ножем. Попри зусилля лікарів, дівчина померла в лікарні.

Трагічно померла українка була мешканкою міста Володимир-Волинський. За інформацією ЗМІ, загиблу волинянку звали Майя Ваколюк. Знайомі молодої українки розповіли, що вона була енергійною і життєрадісною, щирою і працьовитою. Дівчину любили та поважали всі, хто її знав. Майя виховувала дворічного сина, у якого скоро день народження.