На Львівщині померла породілля з коронавірусом: маля – у важкому стані

У місті Жовква, що у Львівській області 20 липня відійшла у вічність 28-річна породілля, у якої раніше підтвердили коронавірусну хворобу. Дитини перебуває у важкому стані, за його життя борються медики.

Як зазначив головний лікар Жовківської центральної районної лікарні Ігор Шевців, малятко народилося через кесарів розтин у ніч на 18 липня, передає ZAXID.NET.

Жінка є мешканкою Яворівського району. До лікарні її госпіталізували вже з діагнозом коронавірусу. Зараз за життя дитини борються медики неонатального центру Львівської обласної клінічної лікарні.

“Жінці 28 років, вона з Яворівського району. У п ‘ятницю вночі вона на 27 тижні вагітності народила дитину через кесарів розтин. Ми зробили все, що могли. Усі спеціалісти, яких тільки можна було залучити: починаючи від обласних і закінчуючи академіком Олександром Паєнком, були залучені. Але врятувати її не вдалося”, – зазначив Ігор Шевців.

Подробиць стану здоров’я, з яким жінку госпіталізували до лікарні, Ігор Шевців не розповідає, до офіційного заключення паталогоанатомів.

Завідувачка відділення інтенсивної терапії недоношених новонароджених Львівської обласної клінічної лікарні Зоряна Салабай повідомила, що дитина зараз перебуває у їхньому відділенні на штучній вентиляції легень у дуже важкому стані.

Нагадаємо, шо недавно на Львівщині від коронавірусу померла 20-річна дівчина зі Стрия.