Всесвітньо відомий каратист заступився за українську мову: назвав підписника “радянським зомбі”

Багаторазовий призер чемпіонатів Європи та світу з карате Горуна Станіслав підтримав акції за українську мову і поміняв свій аватар в фейсбуці.

Про інформує “Це моя Україна” з посиланням на сторінку Станіслава Горуна у фейсбук.

Станіслав поставив на своє фото гасло “Заважає мова ?! Геть до Ростова!”.dddddddddd

Загалом більшість підписників Станіслав підтримали його, хоча були й такі, які висловили обурення. На зауваження одного з користувачів мережі, що від Станіслава також можна почути російську мову, Горуна відповів, що це – повага до людей.

“Я розмовляю вільно англійською, російською, а також знаю (вивчаю) елементарні фрази для спілкування в кожній країні, де перебуваю. І для вас пишу зараз російською. І російською вам поясню, що це фото – про державну мову, і про рідну для мене. Тому російською відправлю вас лісом.

Завжди дивувало, як якийсь Альоша з Новоросійська може мені або будь-якому іншому українцеві розповідати щось про мову, тим більше, на моїй сторінці. У вас не мова проблема, а повага.

Приїжджаючи на Росію, Казахстан, або ту ж Словаччину, я переходжу на російську для спілкування з людьми, які її розуміють. Тому що це елементарна повага. Але вам, радянським зомбі, така повага незрозуміла”, — зазначив Станіслав.

Читайте також: “Пашол нах… імпєрскій імбєцил”: Мухарський розповів як потрібно відповідати “русским браттям”.