Народна артистка України разом з Газмановим фестивалила в Білорусі

Народна артистка України Наталя Бучинська увійшла до складу журі, яке очолив проросійський співак Олег Газманов.

Повідомляє  Главком

Як відомо Білорусь фактично не вводила жодних карантинних заходів в країні. Тому там відбувся щорічний фестиваль «Слов’янський базар». Відтак, 29-й Міжнародний фестиваль культури та мистецтв «Слов’янський базар у Вітебську» крім  білоруських та російських співаків відвідали і українські виконавці, деякі навіть виступили на одній сцені з представниками країни-агресора.

Безпосередньо до складу журі, очільником якого став пропутінський російський виконавець Олег Газманов, увійшла і Народна артистка України Наталія Бучинська. Вони разом ставили оцінкм молодих виконавцям у традиційному конкурсі співаків.

Журналістам у Вітебську співачка розповіла, шо що з радістю зустрічається зі своїми колегами,з якими разом виступала на конкурсній сцені. Радість Наталії Бучинської також підтверджують спільні фотографії з Газмановим котрий вітав окупацію Криму та виступав на окупованому півострові та в окупованому Донецьку. До слова, Олег Газманов, який через підтримку путінського режиму, є персоною нон-грата в Україні.