В Польщі на фермі працювали 17 українців заражених коронавірусом

Було виявлено 17 нових випадків коронавірусної інфекції в середу, серед сезонних працівників з України, зайнятих на фермі в провінції Вармія-Мазури. Це рекордний щоденний приріст інфекцій у цьому регіоні з моменту початку пандемії.

Інформує Це моя Україна з посиланням на m.niezalezna.pl

За словами директора провінційної санітарно-епідеміологічної станції в Ольштині, Януша Дзиско, всі 17 позитивних результатів випробувань були підтверджені в сезоннх працівників з України, які розміщені на одній із ферм в гміні Сус в районі Ілави.

На його думку, це рекордна кількість нових випадків в регіоні протягом однієї доби з початку пандемії.

У середу було виявлено зараження у трьох молодих жінок та чотирьох молодих чоловіків, шести жінок та двох чоловіків середнього віку та двох жінок старшого віку.

Дзиско також повідомив, що декількома днями раніше на цій фермі було виявлено зараження COVID-19 у двох інших людей, яких направили на ізоляцію. Всього 103 людини, які приїхали з України в різний період працювати з овочами.

Читайте також В Польщі українцю дали 5 років депортації за порушення умов карантину

Наразі лікарі визначають, чи потребує будь-який із нововиявлених випадків госпіталізацію, чи немає у цих людей симптомів захворювання, у разі потреби вони будуть поміщені в ізолятор. Решта сезонних працівників цієї ферми перебувають на карантині і через сім днів будуть повторно перевірені на коронавірус.

Я думаю, що цей вогонь контролюється, тому що всі ці люди зібрані в одному місці, без можливості контакту із зовнішнім світом. Тому пожежу слід гасити – сказав Дзиско.