Розмір виплат на дітей різко збільшать: стало відомо хто і скільки отримає

У Мінсоцполітики анаонсували збільшення грошової допомоги для деяких категорій населення.

Найбільше ці зміни стосуватимуться малозабезпечених сімей з дітьми.

Відповідну постанову про збільшення розміру матеріальної допомоги вже прийняв Кабмін.

Про це інформує міністр соціальної політики Марина Лазебна в ефірі телеканалу “Україна 24”, передає “Це моя Україна“.

Засловами очільники міністерства, буде збільшено рівень забезпечення для дітей – не 115% прожиткового мінімуму, як раніше, а 130% на кожну дитину.

«На 20% буде збільшено допомогу малозабезпеченим сім’ям, де є хоча б двоє дітей. Чим більше дітей – тим більше допомогу”, – говорить Марина Лазебна.

Читайте також: Для населення зросте ціна на газ: у Нафтогазі анонсували зміну вартості.

.В теж час вона зазначила, що перед тим як отримати виплату сім’ю перевірять на наявність непрацюючих працездатних осіб.snimok ekrana 2020 03 04 v 12.07.09

Нагадаємо, зараз розмір соцдопомоги від держави малозабезпеченим сім’ям з усіма підвищеннями (10% – 20%) і надбавками (250 -500 грн) на дитину становив в середньому 115% від розміру прожиткового мінімуму на дитину, то в другому півріччі розмір такої допомоги становитиме 130% від розміру прожиткового мінімуму на дитину:

  • до 6 років – 2 416 гривень
  • від 6 до 18 років – 3 013 гривень.

Очільниця міністерство уточнила, що зараз скасували норму, яка обмежувала максимальний розмір допомоги (75% рівня забезпечення прожиткового мінімуму для сім’ї). З 1 липня максимальний розмір державної соціальної допомоги вже не може перевищувати прожитковий мінімум для сім’ї.