Верховний суд скасував рішення ЛОР та повернув понад 10 га, здовж кордону з Польщею

Дане рішення Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного господарського суду, ухвалив декілька днів назад, а саме 23 липня.

Повідомляє Це моя Україна з посиланням на ДПСУ

У ДПСУ повідомляють, що завдяки належній організації  представництва інтересів Держприкордонслужби у суді, стало можливим досягти рішення щодо залишення в силі рішення судів попередніх інстанцій. Ними визнана незаконним та скасовано рішення Львівської обласної ради та визнано недійсним договір про надання в користування фізкультурно-спортивному товариству мисливських угідь у прикордонній смузі, В межах відповідальності Львівського та Мостиського прикордонних загонів, загальною площею 10 254 га. Ідеться про землю між лінією інженерно-технічних споруд та державним рубежем на ділянці протяжністю близько 250 км.

Читайте також В Польщі на фермі працювали 17 українців заражених коронавірусом

В Держприкордонслужбі наголошують, що 30 червня цьогоріч, Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного господарського суду розглянув аналогічну справу. Тоді було залишено в силі рішення судів попередніх інстанцій щодо визнання  недійсним договору про умови ведення мисливського господарства стосовно мисливських угідь на ділянці відповідальності відділів прикордонної служби «Пархоменкове» та «Коритниця» Львівського загону загальною площею 465  га.

Вищезгадані рішення суддів підтвердили правовий статус земель оборони та забезпечили можливість органів Державної прикордонної служби України підтримувати прикордонний режим у ввіреній їм зоні відповідальності.