Вбивство молодої українки. Польща хоче екстрадувати чоловіка, котрий втік в Україну

Слідчі Польщі просять видати громадянина України, якого підозрюють у вбивстві молодої землячки.

Як повідомляє Це моя Україна з посиланням на Yavp.pl окружна прокуратура в Плоцьку відшукала підозрюваного у вбивстві молодої дівчини з України. Яке трапилось у Бжозовцу (Мазовецьке воєводство) 30 серпня 2019 року.

З’ясовано що тоді відбулась вечірка з концертом, після якої знайшли тіло молодої українки з слідами насильницької смерті (удушення). У поле зору правоохоронців Польщі потрапив українець, якого бачили тоді разом з загиблою. По суті він був останнім хто бачив її вживих.

Читайте також В Німеччині масово затримують українських заробітчан, які їдуть по біометрії

У ніч скоєння вбивства хлопець поспіхом виїхав до України, де на даний час перебуває. Відповідно до проведених генетичних експертиз у ході слідства встановлено, що вони прямо доводять причетність хлопця до скоєного злочину – вважають правоохоронці.

Як повідомляють у правоохоронному відомстві Польщі, частину зібраних доказів було передано українським колегам. Також велись переговори, щоб українські правоохоронці забрали розслідування та довели його до логічного завершення. Проте цього не трапилось. Справа й досі перебуває в польській прокуратурі.

До слова, українська влада поки не видає чоловіка польській поліції. Оскільки процедура екстрадиції не є легкою, бо Україна не належить до Євросоюзу. Наразі польські слідчі встановлюють, чи не причетні до вбивства молодої українки інші особи, в тому числі громадяни Польщі.